Výstava v polském Borsk

| Novinky

Konferencja dla zuli dne 2. března v Borsk v regionu Kashubian.

Jednalo se o 14. ročník této akce pořádané vydavatelstvím Lasmedia, a portálového vydavatelství FOREST FIRMYLESNE.pl a my jsme měli možnost zde prezentovat stroje z výrobního programu VS.

Konferencja dla zuli je jedinečnou událostí, kdy se na jednom místě potkávají ti, kteří pracují v soukromých či ve státních lesích, studenti lesních škol a prodejci lesní techniky (40 vystavovatelů).

Oficiální zahájení konference provedl šéfredaktor Rafal Jajor s patrony a spoluorganizátory: starostou Karsina – Romanem Brunke a Koscierzyna – Krzysztofem Frýdlem. Tohoto aktu byli také přítomni Michael Majewski, lesník s Kartuziánského a Obajtka Bartoloměj, ředitel Krajského ředitelství státních lesů v Gdaňsku.

Plocha letiště v Borsku již podruhé posloužila ke zmíněné akci, neb je to malebné místo uprostřed lesa v těsné blízkosti jezera Wdzydze. Tento den, i když byl chladný, byl přeci jen slunečný. Na výstavu díky tomu přišlo mnoho návštěvníků. To se také projevilo i na našem stánku, kde byl veliký zájem o pěstební techniku.

Konferencja dla zuli